2022-05-01 | 11 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygoje“ sekmadienį sužaistos paskutinės 11-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Riteriai“ sugrįžo į pergalių kelią ir namuose užtikrintai susitvarkė su Telšių „Džiugu“ 3:0 (1:0).

Rungtynių pradžioje „Riteriai“ ne kartą atliko ambicingus perdavimus į baudos aikštelę, bet svečiams pavykdavo apsiginti. Tuo tarpu „Džiugas“ galėjo įmušti po šeimininkų klaidos, kai Jorge Eduardo nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus.

Visgi produktyvesni susitikime buvo sostinės futbolininkai. 21 minutę kampinio situacija prie svečių vartų užsitęsė, o po Roko Filipavičiaus perdavimo iš kelių metrų tiksliai pasižymėjo Dominykas Barauskas. Tai buvo pirmasis jo įvartis šiame sezone.

„Riteriams“ toliau šypsojosi sėkmė prie savų vartų. 30 minutę netikslų šeimininkų perdavimą prie baudos aikštelės perėmė Rokas Krušnauskas, bet jis iš patogios pozicijos smūgiavo virš vartų. Po kelių minučių svečiai bandė šturmuoti varžovų vartus, bet vilniečiai išsigelbėjo – Luko Ankudinovo smūgį nuo vartų linijos išmušė D. Barauskas.

Po pertraukos Glenno Stahlio auklėtiniai įtikinamai pateisino savo favoritų statusą. 64 minutę jie puikiai išpildė kontrataką, kai po dar vieno kokybiško R. Filipavičiaus perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs Dmytro Bilonogas šaltakraujiškai nuginklavo vartininką.

Taškas rungtynėse buvo padėtas 73 minutę. Po keitimo į aikštę žengęs Gytis Paulauskas nuo aikštės vidurio atliko reidą iki baudos aikštelės ir puikiu smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Rezultatyviausias „Riterių“ žaidėjas įsirašė jau ketvirtą įvartį šiame sezone.

Po pergalės „Riteriai“ (20 tšk.) toliau žengia ketvirtoje vietoje. „Džiugas“ (8 tšk.) rikiuojasi devintoje pozicijoje.