2022-05-03 | 12 turas | Jonavos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 75

Antradienį startavo 12-asis „Optibet A lygos“ turas. Čempionato naujokų dvikovoje FA „Šiauliai“ nutraukė penkerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir svečiuose sutriuškino „Jonavą“ 3:0 (1:0).

Pergalę šventę Mindaugo Čepo treniruojami šiauliečiai taip pat užbaigė penkerias rungtynes besitęsusį įvarčių badą.

Pirmajame kėlinyje svečiai daugiau kontroliavo kamuolį ir dažnai bandė laimę smūgiais į vartus. Tačiau šeimininkai dažnai gynėsi sėkmingai ir pavojingų progų varžovams sukurti beveik neleido.

Visgi 34 minutę Saulės miesto ekipai pavyko pralaužti ledus kontratakoje. Eligijus Jankauskas atliko puikų perdavimą baudos aikštelėje laukusiam Justui Petravičiui, kuris iš pradžių pataikė kamuolį į skersinį, bet iš karto sugebėjo pasitaisyti ir įmušti į vartus. Tai buvo pirmasis jo įvartis šiame sezone.

Po pertraukos Šiaulių komandai užteko vos dviejų minučių, kad padvigubintų pranašumą. Greitoje atakoje Deividas Dovydaitis surado baudos aikštelėje buvusį J. Petravičių, o šis turėjo laiko ir erdvės, kad užtikrintai pasiųstų kamuolį į vartų tinklą.

„Jonavos“ viltys konkuruoti bent jau dėl taško buvo sudaužytos 65 minutę. E. Jankausko smūgis baudos aikštelėje buvo nesėkmingai neutralizuotas, o pirmasis prie kamuolio suskubęs D. Dovydaitis įmušė nesunkų įvartį.

FA „Šiauliai“ (14 tšk.) bent laikinai pakilo į šeštą turnyro lentelės vietą. Taškų dar nesurinkusi „Jonava“ velkasi paskutinėje pozicijoje.