2022-07-02 | 18 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 125

„Optibet A lygos“ 18-ajame ture įvyko įdomi akistata tarp dviejų pirmojo šešeto ekipų – Vilniaus „Riterių“ ir „Kauno Žalgirio“.

Permainingose rungtynėse LFF stadione žalgiriečiai atsiliko ir turėjo rodyti charakterį, kuris virto išlyginamuoju įvarčiu – 1:1 (0:0).

Ilgą laiką pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Kauno Žalgiriui“, tačiau ilgesnė kamuolio kontrolė ir keliami kampiniai naudos nedavė. „Riterių“ gretose išsiskyrė Artūras Dolžnikovas, kurio individualus žaidimas kėlė varžovams labai daug rūpesčių.

24-ąją minutę sostinės komandai priklausė nuostabi proga išsiveržti į priekį. Žalgirietis savo aikštės pusėje prarado kamuolį, tad Deimantas Rimpa netruko įsiveržti į baudos aikštelę, kur išprovokavo 18-mečio Pijaus Nainio pražangą. Prie 11 metrų žymos stojo Gytis Paulauskas, tačiau puolėjas kamuolį nukreipė virš vartų.

Armantas Vitkauskas pirmame kėlinyje turėjo darbo vos kartą. Prieš pat pertrauką Moussa Sangare atliko smūgį tiesiai į vartininką.

Antrasis kėlinys ilgą laiką klostėsi panašia eiga, tiesa, sykį A. Vitkauskas turėjo atremti labai pavojingą smūgį pažeme, kurį atliko Mohamedas Bahlouli.

75-ąją minutę „Riteriams“ nusišypsojo sėkmė: po pakelto kampinio Deimantas Rimpa pamušė kamuolį galva ir jis atsimušė į Divine'o Naah ranką. Donatas Rumšas skyrė antrą baudinį, kurį realizavo Lucasas Diasas – jam tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“.

Visgi „Kauno Žalgiris“ po tokio nemalonaus epizodo nepalūžo ir atstatė pusiausvyrą. Antrą pridėto laiko minutę Marko Pejičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Linas Pilibaitis taikliai smūgiavo galva.

Sostinės klubas po dviejų ratų turi 29 taškus ir žengia ketvirtas, Kauno ekipa rikiuojasi šešta su 26 taškais.