2022-07-22 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 120

Medalių lenktynėse dalyvaujantys Vilniaus „Riteriai“ šio sezono „Optibet A lygoje“ iškovojo 10-ąją pergalę, kuri buvo itin dramatiška.

Sostinės klubas 29-ojo turo mače namuose po pergalingo smūgio paskutinėmis akimirkomis 2:1 (1:1) įveikė ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjusį Telšių „Džiugą“.

„Riterių“ gretose debiutavo du serbai – Nikola Eskičius ir Dejanas Miličevičius, tad sostinės ekipos saugų grandis buvo pakankamai atsinaujinusi. Šeimininkai itin pavojingomis progomis nepasižymėjo, tačiau 22-ąją minutę išsiveržė į priekį.

Dmytro Bilonogas gražiu perdavimu surado į baudos aikštelę įkertantį Roką Filipavičių, kurio smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas, buvęs bejėgiu prieš Valdemaro Borovskio pakartotinį bandymą. 38-erių veteranas džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Gana blankiai puolime žaidęs „Džiugas“ driokstelėjo 44-ąją minutę. Traumą patyrusį Periclesą pakeitęs Dovydas Virkšas sulaukė daug erdvės baudos aikštelėje ir po įmetimo iš užribio pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

Po pertraukos abi vienuolikės itin pavojingų epizodų nesukūrė. Svečių gretose debiutavo Oleksijus Zbunas bei Noelis Mbo – pastarasis žaidė aktyviai, bet džiugiečiai vėl skaudžiai suklupo. Šeštą pridėto laiko minutę D. Bilonogas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Rokas Filipavičius taikliai mušė galva ir ketvirtuoju sezono įvarčiu išplėšė pergalę.

Vilniaus komanda su 35 taškais žengia ketvirta, savo ruožtu, 12 taškų turintys telšiškiai rikiuojasi devinti.