2022-07-23 | 29 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygoje“ po ilgesnės pertraukos į pirmąjį turnyro lentelės šešetą šoktelėjo debiutantė FA „Šiauliai“ ekipa.

Mindaugo Čepo kariauna atkeltose 29-ojo turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo garbingai besipriešinusią „Jonavą“.

Net kelių naujokų sulaukę šeimininkai, tarp kurių buvo ir du jauni žaidėjai – Juozas Lubas bei Nojus Stankevičius, kovojo atkakliai, tad šiauliečiai aštriau atakuoti pradėjo tik paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis. Prieš pat pertrauką buvo pelnytas pirmasis įvartis.

Danielis Romanovskis išprovokavo Davido Angeloffo pražangą baudos aikštelėje – trečią pridėto laiko minutę prieš 11 metrų žymos stojęs Oleksijus Ščebetunas džiaugėsi šeštuoju taikliu smūgiu per keturis mačus.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje jonaviečiai nevengė eiti į priekį, tačiau 68-ąją minutę praleido antrą įvartį. Deividas Šešplaukis surado baudos aikštelėje buvusį D. Romanovskį, kuris antruoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Visgi po 5 minučių Vilniaus „Riteriams“ priklausantis J. Lubas gražiu smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“. Kiek vėliau Lukas Paukštė turėjo atremti po keitimo aikštėje pasirodžiusio Luko Čepkausko bandymą.

87-ąją minutę D. Romanovskis po O. Ščebetuno perdavimo įformino dublį bei užtikrino komandai ketvirtą pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes. 29 taškus turintys šiauliečiai aplenkė „Kauno Žalgirį“ ir pakilo į 6-ąją vietą.