2022-08-05 | 21 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 730

Įdomių akistatų nestokojantis „Optibet A lygos“ 21-asis turas prasidėjo atkaklia akistata Saulės mieste.

Vietos FA „Šiauliai“ ekipa ir čempionato lyderis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas įvarčių nepelnė ir pasidalino po tašką – 0:0.

Rungtynių pradžioje abi komandos surengė po išpuolį: Oleksijaus Ščebetuno smūgį iš arti atrėmė Rodrigo Josviaki, o gana identiškoje situacijoje Lukas Paukštė susitvarkė su Alexo Souzos bandymu. Pirmame kėlinyje arti tikslo buvo Eligijus Jankauskas, tačiau jo šūvį neutralizavo R. Josviaki.

Pirmojo kėlinio viduryje „Hegelmann“ ekipai teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje mačo negalėjusio tęsti Viliaus Armanavičiaus į kovą buvo mestas Klaudijus Upstas.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė – abi ekipos sukūrė labai nedaug pavojingų atakų. Yukiyoshi Karashimos spirtą kamuolį efektingai už galinės linijos nukreipė L. Paukštė, Salifas Cisse mušė pro šalį, o kitoje aikštės pusėje arti tikslo buvo Simonas Paulius.

Paskutinėmis mačo minutėmis mėlynai balti kėlė ne vieną kampinį, bet tankios šeimininkų gynybos jiems pralaužti nepavyko.

„Hegelmann“ pirmenybėse ir toliau pirmauja su 44 taškais, šiauliečiai su 30 taškų žengia šešti.