2022-08-07 | 21 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygos“ vidutiniokui „Kauno Žalgiriui“ sekmadienį pavyko nutraukti ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.

21-ojo turo dvikovoje žalgiriečiai savo sirgalių akivaizdoje įveikė tiesioginius konkurentus Vilniaus „Riterių“ futbolininkus – 2:0 (1:0).

Šeimininkai akistatą pradėjo aktyviau ir neužtruko išsiveržti į priekį. 7-ąją minutę Armantas Vitkauskas atrėmė Antono Fase'o smūgį, bet šalia buvęs Divine'as Naah nukreipė kamuolį į vartus. Iš pradžių buvo užfiksuota nuošalė, tačiau vėliau teisėjai pasitarė tarpusavyje bei įvartį užskaitė.

Sostinės klubas išsiskyrė labai pavojingais šūviais iš tolimos distancijos. Po Dmytro Bilonogo smūgio kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, kamuolys atšoko nuo Martyno Dapkaus ir skriejo į tuščius vartus, tačiau gynėjas spėjo jį išmušti. Kiek vėliau dar vieną D. Bilonogo bandymą atrėmė Deividas Mikelionis, savo ruožtu, Matas Ramanauskas mušė arti tikslo.

Taip pat šansų turėję žalgiriečiai buvo arti įvarčio po pertraukos – Edvino Girdvainio bandymą galva atrėmė A. Vitkauskas. Sėkmingai žaidė ir D. Mikelionis, apsigynęs nuo pavojingų Roko Filipavičiaus smūgių bei stebėjęs, kaip jo komandos draugai įtvirtino pergalę.

87-ąją minutę Michaelas Thuique efektingai baudos aikštelėje susitvarkė su kamuoliu ir pasiuntė jį į vartus. „Riteriai“ galėjo sušvelninti rezultatą, bet Dejano Miličevičiaus šūvis sudrebino virpstą.