2022-08-20 | 23 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 750

FA „Šiauliai“ ir Telšių „Džiugo“ ekipos „Optibet A lygos“ aistruoliams padovanojo dar vienerias rezultatyvias ir atkaklias rungtynes.

Svečiuose žaidę džiugiečiai 23-iajame ture atsitiesė po triuškinamo pralaimėjimo prieš savaitę bei su šiauliečiais pasidalino po tašką – 2:2 (2:1).

Rungtynės prasidėjo pavojingu Oleksijaus Ščebetuno smūgiu, kurį atrėmė Marius Paukštė, toliau aikštėje netrumpą laiką vyravo štilis. 25-ąją minutę Jorge Eduardo smūgį galva atrėmė Lukas Paukštė, tačiau po minutės šeimininkai džiaugėsi įvarčiu, kai pasižymėjo Danielis Romanovskis.

Vis dėlto Telšių ekipa greitai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį. 30-ąją minutę Aldairas Ferreira baudos aikštelėje išprovokavo Deivido Šešplaukio pražangą, tad baudinį realizavo Leonardo Antonio, maža to, po 3 minučių tas pats brazilas taikliai smūgiavo, kai po pakelto kampinio jam dėkingai atšoko kamuolys.

Per likusį kėlinio laiką į skersinius kamuolį nukreipė tiek D. Romanovskis, tiek J. Eduardo.

Atkakliame antrame kėlinyje FA „Šiauliai“ išlygino rezultatą. Po daugiau nei keturių mėnesių pertraukos „Optibet A lygoje“ pasirodęs Gabrielius Micevičius privertė baudos aikštelėje prasižengti Adomą Miką – teisėjo skirtą baudinį realizavo O. Ščebetunas, kuriam tai buvo 8-asis įvartis per 8 mačus. Per likusį dvikovos laiką raudona kortelė buvo parodyta D. Šešplaukiui.

Šiauliečiai su 34 taškais žengia septinti, o devintą kartą lygiosiomis sužaidęs ir 9-oje vietoje įsitaisęs „Džiugas“ turi 15 taškų.