2022-09-27 | 20 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 387

„Optibet A lygoje“ dar vienu laimėjimu išsiskyrė titulą ginantis ir puikią atkarpą tęsiantis Vilniaus „Žalgiris“.

Atidėtose 20-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai 1:0 (1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“, kuri šiemet patyrė šeštą nesėkmę.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė – kamuolį ilgiau kontroliuodavo tai viena, tai kita komanda. „Sūduvos“ puolėjas Danilas Kondrakovas kartą buvo nukreipęs kamuolį į varžovų vartus, tačiau tą padarė būdamas nuošalėje.

Vis dėlto 23-iąją minutę šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį. Po aukšto perdavimo Renanas Oliveira surado Mathiasą Oyewusį, jo smūgį puikiai atrėmė Tomas Švedkauskas, tiesa, kamuolys nuo Aleksandro Živanovičiaus apmaudžiai įskriejo į vartus.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis „Žalgiris“ galėjo pelnyti ir antrą įvartį, bet įsibėgėjusiam M. Oyewusi smūgio į vartus atlikti nepavyko.

Po pertraukos itin ryškiai žibėjo T. Švedkauskas – „Sūduvos“ vartininkas atrėmė labai pavojingus M. Oyewusi ir Donato Kazlausko bandymus, be to, Gustas Jarusevičius tolimu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Marijampolės klubo gretose dvi progas turėjo Giedrius Matulevičius, tačiau saugas abiejomis galimybėmis nepasinaudojo – kamuoliai skriejo virš vartų.

Žalgiriečiai pirmauja čempionate su 63 taškais, o 48 taškus turintys sūduviečiai žengia ketvirti.