2022-11-06 | 29 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 525

Net ir pasibaigus kovoms tarptautiniame fronte, Vilniaus „Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ žengia pergalingai.

Vladimiro Čeburino kariauna atidėtose 29-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:1 (1:1) įveikė 5-oje pozicijoje žengiančią Marijampolės „Sūduvą“.

Sostinės ekipa į priekį išsiveržė 21-ąją minutę. Mathiasas Oyewusi apsikeitė perdavimais su Marko Miličkovičiumi – futbolininkas iš Nigerijos taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Šeimininkai neišnaudojo poros gerų šansų, kai varžovus gelbėjo vartininkas Tomislavas Duka, bet jiems nusišypsojo sėkmė po 16 minučių.

T. Duka puikiai atrėmė Karolio Laukžemio smūgį, po kurio kamuolys atsimušė į Kipro Kažukolovo ranką. Teisėjo skirtą baudinį realizavo Xabi Auzmendi.

Po pertraukos „Žalgiris“ vėl pasinaudojo greita kontrataka. 58-ąją minutę po tolimo Sauliaus Mikoliūno perdavimo į priekį pabėgęs M. Oyewusi smūgiavo taikliai bei džiaugėsi dubliu.

Marijampolės ekipa antrame kėlinyje turėjo vieną gerą progą pasižymėti, tiesa, Giedrius Matulevičius į vartų plotą nepataikė. „Sūduvos“ gretose po daugiau nei pusmečio pertraukos į rikiuotę sugrįžo traumą išsigydęs saugas Tomislavas Gomeltas.

10-ąjį kartą pralaimėję sūduviečiai turi 54 taškus, čempionų sąskaitoje jau 78 taškai.