2022-11-23 | 36 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 200

FA „Šiauliai“ debiutinį savo sezoną „Optibet A lygoje“ užbaigė pergalingai.

Mindaugo Čepo auklėtiniai išvykoje 3:2 (3:1) pranoko Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Tiesa, turnyrine prasme šis mačas neturėjo jokios įtakos – jau prieš dvikovą buvo aišku, kad šiauliečiai sezoną baigs septintoje, o „Banga“ – aštuntoje pozicijoje.

Šiaulių ekipai tai taip pat buvo pirmoji pergalė tarpusavio mačuose šiame sezone.

Mačas prasidėjo gana aktyviai ir jau po dešimties minučių svečiai išsiveržė į priekį, kai laiku ir vietoje atsidūręs Danielis Romanovskis nukreipė kamuolį į tinklą.

Visgi po kelių minučių rezultatas tapo lygus, kai galingu smūgiu po skersiniu kamuolį pasiuntė Ernestas Stočkūnas.

Mačo lūžis įvyko sužaidus apie pusvalandį – tada du įvarčius vieną po kito pelnė šiauliečių ekipos atakų lyderis Oleksijus Ščebetunas, tad ilsėtis komandos išėjo svečiams pirmaujant 3:1.

Kone iškart po pertraukos gargždiškiai sušvelnino atsilikimą, kai smūgiu galva įmušė super veteranas Robertas Vėževičius. Nuo tos akimirkos žaidimas tapo gana atviras, progos buvo kuriamos tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau kamuolys tinkle nebeatsidūrė.

Negana to, likus žaisti apie 15 minučių „Banga“ liko mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę aikštę palikti turėjo Dovydas Norvilas.