2023-04-23 | 10 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 1365

„Optibet A lygos“ 10-ajame ture susitiko turnyro lentelės kaimynės Alytaus DFK „Dainava“ ir Kauno rajono „Hegelmann“.

Po įtempto mačo Alytuje pergalę iškovojo namų aikštės šeimininkai rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmasis pavojus beldėsi į aikštės šeimininkų vartus – visiškai laisvas Misaki Sato galva smūgiavo į vartus, visgi, Vincento Šarkausko meistriškumas išsaugojo komandą.

Pirmąjį smūgį į vartų plotą „Dainava“ atliko 11-ąją minutę – Peteris Ademo smūgiavo iš toli, tačiau vartų sargui tai didesnių rūpesčių nesukėlė.

23-iąją minutę Artiomas Radčenka atliko pavojingą smūgį link kauniečių vartų, tiesa, jam pritrūko šiek tiek tikslumo.

Įpusėjus antrajam kėliniui, spaudimo metu prie alytiškių vartų gerai atsitvėręs Filipas Dangubičius atliko smūgį, o ten jau ne pirmą kartą šiose rungtynėse komandą gelbėjo vartininkas V. Šarkauskas.

Puikią progą išsiveržti į priekį turėjo kauniečiai – F. Dangubičius atliko puikų perdavimą suomiui Didžiui Lutumbai-Pitah, „Dainavos“ sirgalių laimei, jis į vartus nepataikė.

Dėl Tomo Švedkausko pražangos baudos aikštelėje, 86-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo Stanislavas Sorokinas. Pastarasis realizavo baudinį ir išvedė alytiškius į priekį.

Po 10 turo „Dainava“ turi 13 taškų ir pakilo į penktą poziciją, o „Hegelmann“ su 12 taškų rikiuojasi šeštoje vietoje.