35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius
2023-07-07 | 21 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 800

Dar vienas 21-ojo „Optibet A lygos“ turo mačas įvyko Panevėžyje, kur vietos komanda savų sirgalių akivaizdoje sutriuškino svečius iš Kauno.

„Panevėžiui“ tai buvo 6 rungtynės paeiliui, kai komanda laimi bei nepraleidžia įvarčio – šįkart rezultatu 3:0 (1:0) nugalėtas „Kauno Žalgiris“.

Jau 7-ąją rungtynių minutę kamuolys atsidūrė „Kauno Žalgirio“ vartų tinkle, o įvarčio autoriumi tapo Ernesto Veliulio perdavimo sulaukęs ir fantastišką smūgį nuo virpsto atlikęs Jeffrey Sarpongas. Kitame epizode rezultatą galėjo išlyginti Brahimas Konate, bet šūvis tikslo nepasiekė.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, varžovų vartams iš labai toli grasino Matijus Remeikis, kamuolys prašvilpė šalia stačiakampio. Prabėgus pusvalandžiui, dar vienas gaisras kilo kauniečių aikštės pusėje, kai po sumaišties baudos aikštelėje savo komandą gelbėjo Deividas Mikelionis bei kamuolį nuo vartų linijos išmušė vienas iš aikštės žaidėjų.

53-iają minutę „Panevėžys“ pelnė antrąjį savo įvartį – po J. Sarpongo skerso perdavimo dvikovą ore laimėjo Ariagneris Smithas, vėliau kamuolys atšoko laisvam Chafikui Tigroudjai, pastarasis pasižymėjo taikliu smūgiu.

Vos po kelių minučių Gratas Sirgėdas turėjo savo progą, tačiau smūgis buvo gana silpnas. Netrukus dar vienoje geroje situacijoje atsidūrė B. Konate, tačiau ir jo bandymas tikslo nepasiekė.

Rezultatas galėjo tapti dar didesniu, tačiau A. Smitho galimybę pasižymėti nutraukė puikiai sužaidęs D. Mikelionis. Vartų sargas komandą gelbėti turėjo ir 77-ąją minutę, kai Artemas Ščedras atliko šūvį iš už baudos aikštelės.

Visgi, galutinį tašką rungtynėse jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Sebastianas Rinconas – po keitimo pasirodęs futbolininkas išmaudė visus varžovų gynėjus bei išsiskyrė įvarčiu.

Po 21-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių „Panevėžys“ su 52 taškais puikuojasi lyderio vaidmenyje, tuo tarpu nesėkmę patyręs „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 28 taškus bei išlieka 5-oje pozicijoje.

Jeffrey Sarpong
(Ernestas Veliulis)
7'
Artem Ščedryj
(Ernestas Veliulis)
27'
Ariagner Smith
31'
43'
Andrej Karvackij
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Edvinas Girdvainis
49'
Brahim Konate
Chafik Tigroudja
51'
Chafik Tigroudja
53'
60'
Armandas Kučys
(Jason Noslin)
60'
Artūr Dolžnikov
(Florian David)
60'
Rosario Latouchent
(Andrej Karvackij)
67'
Vilius Armanavičius
(Brahim Konate)
Noel Mbo
(Ariagner Smith)
70'
Federico Palacios
(Chafik Tigroudja)
70'
79'
Vilius Armanavičius
79'
Xabi Auzmendi
(Anton Fase)
Tautvydas Eliošius
(Jeffrey Sarpong)
86'
Sebastian Rincon
(Matijus Remeikis)
86'
Sebastian Rincon
(Noel Mbo)
90' +2
Rungtynių pabaiga
42%
Kamuolio kontrolė
58%
11
Smūgiai
8
7
Smūgiai į vartų plotą
1
4
Smūgiai šalia vartų
7
61
Atakos
80
55
Pavojingos atakos
73
2
Kampiniai
3