2024-03-16 | 4 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 300

Dar vienerios 4-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur šalies čempionas priėmė Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Dvikovos pabaigoje gargždiškiai „Panevėžį“ pasiuntė į nokdauną ir rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo itin svarbią pergalę.

Sužaidus 15 minučių, Kwadwo Asamoah atliko puikų skersą perdavimą link Nikos Kačaravos, pastarasis savosios progos neišnaudojo. Abiejų komandų puolimas pirmame kėlinyje neblizgėjo, tad tiek vienos, tiek kitos ekipos vartininkai darbo daug neturėjo. Kėlinio pabaigoje gargždiškiai žaidė aktyviai, tačiau paskutinėje atakos fazėje pritrūko tikslumo.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo tolimais šūviais, Vytautui Černiauskui didesnių problemų tai nesukėlė. 57-ąją minutę po gero komandos draugo perdavimo smūgiu galva išsiskyrė Matijus Remeikis, bet Mantas Bertašius sužaidė užtikrintai.

79-ąją minutę po keitimo pasirodęs Noelis Mbo standartinės situacijos metu galėjo pelnyti įvartį pirmuoju prisilietimu, tačiau varžovų vartininkas buvo užsiėmęs gerą poziciją.

Jau per pridėtą teisėjo laiką svečiai išsiveržė į priekį – po Roberto Vėževičiaus perdavimo smūgį pažeme atlikęs Maksimas Andrejevas nuginklavo Vytautą Černiauską.

Po itin nesėkmingos atkarpos sezono starte „Panevėžys“ vos su 2 taškais rikiuojasi paskutinėje turnyro lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Bangos“ ekipa po šios pergalės savo kraityje turi jau 5 taškus.