Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2024-05-19 | 14 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 1650

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture į Telšių miesto centrinį stadioną sugrįžęs „Džiugas“ rungtynėse su „Banga“ pasidalino po tašką. Akistata baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas, tiesa, kamuolys prašvilpė visai greta virpsto, o su Sergijaus Kulynyčiaus smūgiu galva ramiai susitvarkė Mantas Bertašius.

61-ąją minutę puikų reidą kairiuoju kraštu atlikęs Dejanas Trajkovskis perdavė kamuolį N. Noordanusui, o pastarasis tiksliu smūgiu išvedė telšiškius į priekį.

Jau per arbitro kompensuotą laiką į vartus smūgiavo Cesinha, tačiau kamuolys atsidūrė veterano Roberto Vėževičiaus kelyje, kuris ir pelnė išlyginamąjį rungtynių įvartį.

„Džiugo“ ekipa jau turi 25 taškus ir toliau žengia antroje turnyro lentelės vietoje, o 19 taškų turinti „Banga“ – ketvirta.