Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2024-05-31 | 16 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 800

Geros nuotaikos į rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ žengė trečią kartą iš eilės nugalėjusi Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 16-ajame ture svečiuose 2:0 (1:0) pasiekė revanšą ir nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. 20-ąją minutę mėlynai balti sėkmingai paspaudė varžovus ir po Viliaus Armalo perdavimo vėl Alytuje pasižymėjo brazilas Michaelas Thuique.

Tai buvo pirmasis 31-erių puolėjo įvartis šiame sezone.

Kiek vėliau iš toli atakavo Denisas Bošnjakas, o du varžovus suklaidinęs Leo Ribeiro smūgiavo į Volodymyrą Krynskį. „Dainava“ pirmą smūgį atliko pirmojo kėlinio pabaigoje – tada Ode Abdullahi patikrino Arijaus Bražinsko budrumą.

Po pertraukos šeimininkai buvo kiek aktyvesni. Geriausia proga antrojo kėlinio viduryje priklausė Oskarui Lukošiūnui, jo galva smūgiuotą kamuolį sugavo A. Bražinskas.

Kitoje aikštės pusėje daugiau darbo turėjo V. Krynskis – ukrainiečiui teko atremti keletą varžovų smūgių. Vis dėlto 85-ąją minutę „Dainava“ nesėkmingai gynėsi kampinio metu ir V. Armalas nukreipė kamuolį į vartus, įtvirtindamas pergalę.

„Hegelmann“ ekipa su 29 taškais žengia antra, 19 taškų turinti „Dainava“ išlieka penkta.