Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
2024-04-28 | 11 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1200

Pergalingai 11-ajame „TOPsport A lygos“ ture sužaidė bei po nesėkmės savaitės viduryje reabilitavosi FA „Šiauliai“, kuri svečiuose rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

8-ąją minutę Cesinha turėjo savąją progą, brazilo smūgiuotas kamuolys vartuose neatsidūrė, kiek vėliau Karolis Žebrauskas atsakė tolimu bandymu į vartų plotą.

Kėlinio viduryje pavojingai po pakelto kampinio smūgiavo Valdas Paulauskas, 35-ąją minutę perėmus kamuolį itin geroje situacijoje atsidūręs V. Paulauskas turėjo galimybę pasižymėti, tačiau pergudrauti varžovų vartininko nepavyko.

Artėjant pirmosios mačo dalies pabaigai šiauliečiai priešininkus užspaudė – Mantas Bertašius apsigynė nuo Davio Ikaunieko bei Augustino Klimavičiaus bandymų, tačiau dėkingoje situacijoje atsidūrusio Sigito Olberkio sustabdyti nepavyko, kai 39-ąją minutę prieš vartus atsidūręs gynėjas išsiskyrė įvarčiu.

Gargždų komandai viską dar labiau apsunkino raudona Vaido Magdušausko kortelė, kuri jo ekipą 58-ąją minutę paliko žaisti dešimtiese. Visai netrukus pavojingai iš tolimos distancijos smūgiavo Cesinha, iki tikslo jam šiek tiek pritrūko. Brazilas progą turėjo ir 68-ąją minutę, nuo praleisto įvarčio šiauliečius gelbėjo L. Paukštė.

83-iąją minutę D. Ikauniekas ir Simonas Urbys rezultatą galėjo padvigubinti, tačiau jų spirtas kamuolys skriejo šalia stačiakampio. Po D. Šimkaus perdavimo vienas prieš vartus atsidūrė Nauris Petkevičius, visgi, bandymas vėl buvo netaiklus.

Po pergalės 11-ajame ture „Šiauliai“ yra surinkę 13 taškų bei rikiuojasi 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, „Banga“ su 14 taškų žengia vienu laipteliu aukščiau.