2019-03-02 | 1 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 307

Gana sudėtingą tarpsezonį išgyvenusi Kauno „Stumbro“ komanda pergalingai pradėjo 2019 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatą.

Kauniečiai parodė solidų žaidimą ir namuose 1:0 (0:0) nugalėjo pirmenybių debiutantą „Panevėžį“.

Rungtynes abi vienuolikės pradėjo žvalgyba ir daugiau dėmesio skyrė savo vartų saugumui. Visgi kauniečiai antroje kėlinio pusėje įsidrąsino ir, vedami Lucaso Villelos, sukūrė keletą grėsmingų išpuolių.

Andrejus Čiofu baudos smūgio metu perkėlė kamuolį per gyvatvorę, tačiau Marius Suvaizdis buvo savo vietoje. Netrukus „Panevėžio“ naujokas Sebastianas Vasquezas efektingai suklaidino oponentą ir pasiuntė kamuolį link Pauliaus Janušausko, kuriam pritrūko nedaug, kad pelnytų įvartį.

Antrame kėlinyje iniciatyvą ryškiau perėmė kauniečiai, toliau sunkiai sulaikomas buvo L. Villela, o 61-ąją minutę „Stumbras“ pasiekė savo ir išsiveržė į priekį. Levanas Mačarašvilis sulaukė daug erdvės, įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino Pavelą Kruką ir tiksliai smūgiavo pažeme.

Panevėžiečiai pradėjo kiek aktyviau atakuoti – prie to prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Veliulis. 78-ąją minutę po pražangos prieš oponentą raudoną kortelę užsidirbo Matheusas Bissi, bet svečiams perimti iniciatyvos nepavyko.

Maža to, netrukus abi komandos aikštėje turėjo po 10 futbolininkų, kadangi antrą geltoną kortelę užsidirbo Tautvydas Eliošius.

„Panevėžys“ stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau to A lygos debiutantui padaryti nepavyko. „Stumbro“ puolėjas Lukas Kochanauskas pelnė įvartį, kuris nebuvo įskaitytas, visgi, netrukus kauniečiai džiaugėsi pirmąja šio sezono pergale.