2019-11-27 | 33 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 230

fk-panevezys.lt

Šįvakar FK „Panevėžys“ paskutiniąsias šio sezono Lietuvos A lygos čempionato rungtynes savo aikštėje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:0 (0:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo panevėžiečiai, o mačo pradžioje veiksmas dažniau vyko „Riterių“ aikštės pusėje. Šeimininkų ekipos žaidėjai ilgiau kontroliavo kamuolį, o svečiai buvo priversti gintis.

13-ąją mačo minutę po standartinės padėties neblogą galimybę pasižymėti turėjo V. Gašpuitis, tačiau iš arti jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Riterių“ vartų skersinio.

20-ąją susitikimo minutę puikią progą turėjo vilniečiai. Iš pradžių „Panevėžio“ vartininkas R. Broetto atrėmė itin pavojingą „Riterių“ futbolininko smūgį, o iškart po to kamuolys sudrebino „Panevėžio“ vartų skersinį.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje kelis sykius savo komandą po pavojingų svečių komandos žaidėjų smūgių gelbėjo „Panevėžio“ vartininkas R. Broetto. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Iškart po pertraukos „Riterių“ futbolininkai surengė kelias pavojingas atakas, bet šeimininkai sėkmingai apsigynė.

67-ąją mačo minutę savo komandą į priekį galėjo išvesti R . Ledesma, bet brazilo smūgį atrėmė vilniečių vartininkas V. Šarkauskas. Jau po dviejų minučių „Riterių“ vartininkas buvo bejėgis, kai R. Ledesma iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus. FK „Panevėžys“ išsiveržė į priekį.

86-ąją susitikimo minutę krito dar vienas įvartis į vilniečių vartus. „Panevėžio“ futbolininkai surengė greitą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Patrikas Bordanas stipriu ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir antrą kartą šiame sezone įveikė Lietuvos čempionato prizininkus.

Šiais metais debiutavę Lietuvos A lygoje panevėžiečiai užėmė penktąją vietą.