2020-05-30 | 2 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas

Į Lietuvos futbolo A lygą sugrįžusi Gargždų „Banga“ įrodė, kad pirmose rungtynėse pademonstruotas geras žaidimas nebuvo atsitiktinumas.

Gargždiškiai namuose 2-ojo turo akistatoje užtikrintai 2:0 (2:0) palaužė antrą kartą iš eilės suklupusį „Panevėžį“.

Pergalingą pamatą šeimininkai pasiklojo jau pirmame kėlinyje. 20-ąją minutę arčiau vartų prasiveržęs Julius Kasparavičius baudos aikštelėje surado Robertą Vėževičių, kuris pasinaudojo jam suteikta laisvė ir galingai smūgiavo į viršutinį vartų kampą.

44-ąją minutę tas pats R. Vėževičius kontratakos metu atliko perdavimą link Karolio Urbaičio – ilgametis „Bangos“ saugas vienu lietimu smūgiavo nepriekaištingai.

Po pertraukos panevėžiečiai išsijudino ir surengė keletą aštresnių atakų, tačiau arčiausiai tikslo svečiai buvo tada, kai Paulius Janušauskas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į skersinį.

Savo ruožtu „Banga“ greitų išpuolių metu galėjo pasižymėti dar bent du kartus. Vis dėlto Renato Matosas nepasinaudojo labai geromis progomis ir nesidžiaugė pirmuoju savo įvarčiu šiame sezone.

Po šios Gargždų klubo pergalės net penkios ekipos savo sąskaitoje turi po 3 taškus, tačiau Marijampolės „Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ 2-ojo turo rungtynes žais pirmadienį.