2020-06-07 | 3 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 300

Lietuvos futbolo A lygoje antrąją pergalę iškovojo dar vieną puikų mačą sužaidusi Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai vėl patikimai žaidė gynyboje ir, surengę tobulą kontrataką, 3-iojo turo dvikovoje svečiuose 1:0 (0:0) patiesė tiek pat taškų turėjusius Vilniaus „Riterius“.

Akistatos pirmosiomis minutėmis kiek aštresni buvo svečiai – Shogo Yoshikawa gana pavojingai mušė į tolimąjį vartų kampą, o Juliaus Kasparavičaus iš toli smūgiuotą kamuolį sugavo Tadas Simaitis.

Per likusią pirmojo kėlinio dalį vienuolikės apsikeitė tolimais šūviais. Aleksandras Levšinas mušė arti tikslo, savo ruožtu, Renato Matoso bandymą pažeme atrėmė T. Simaitis.

Gana greitai po pertraukos „Banga“ vėl atakavo aštriai: Sh. Yoshikawa atitrūko nuo poros oponentų, tiesa, smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo šiek tiek netikslus.

„Riterių“ puolimą kiek labiau pagyvino į kovą mestas Michaelas Thuique'as, komanda kėlė ne vieną kampinį, tačiau šeimininkams nieko iš jų nepavyko išpešti.

Jau atrodė, kad dvikova pasibaigs be įvarčių, bet savo žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Paulius Lotužys. Greitos kontratakos metu 88-ąją minutę gargždiškis fantastišku tolimu smūgiu nepaliko vilčių T. Simaičiui.

Gargždų ekipa atsilaikė ir šiuo metu su 6 taškais yra pirmaujančiame trejete, tuo tarpu Vilniaus komanda savo sąskaitoje turi 3 taškus.