9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2020-06-28 | 7 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 680

Lietuvos futbolo A lygos autsaideris „Panevėžys“ septintuoju bandymu pasiekė pirmąją pergalę ir revanšą už pirmojo rato nesėkmę.

Panevėžiečiai 7-ojo turo susidūrime namuose 2:1 (1:0) nugalėjo 4-oje turnyro lentelės vietoje žengiantį Gargždų „Bangos“ klubą.

Pergalingą pamatą šeimininkai pradėjo kloti jau pirmame kėlinyje. „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas atrėmė Igno Kružiko smūgį, tačiau 19-ąją minutę buvo priverstas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

Po atakos kairiuoju kraštu Ernestas Veliulis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas Sebastianas Vasquezas nesunkiai atidarė savo šio sezono įvarčių sąskaitą. „Panevėžys“ turėjo galimybių padvigubinti rezultatą dar iki pertraukos, bet I. Driomovas žaidė solidžiai.

Vis dėlto antrą sykį panevėžiečiai pasižymėjo ir tai įvyko 66-ąją minutę. I. Kružikas baudos aikštelėje išprovokavo Renato Matoso pražangą, o prie 11 metrų atžymos stojęs Paulius Janušauskas nukreipė kamuolį į priešingą pusę negu kur šoko „Bangos“ vartininkas.

„Panevėžys“ kontratakose galėjo dar labiau įtvirtinti pranašumą, bet geromis progomis nepasinaudojo ir, maža to, 91-ąją minutę praleido įvartį. Pauliui Lotužiui pakėlus kampinį, kamuolys pasiekė Robertą Vėževičių ir šis jį galingu smūgiu pasiuntė į vartus.

Antrą kartą šiame sezone pasižymėjęs patyręs saugas tapo rezultatyviausiu „Bangos“ žaidėju.

Išsigelbėti Gargždų komanda daugiau neturėjo galimybių ir, nelaimėjusi ketvirtame mače iš eilės, lieka su 8 taškais. „Panevėžio“ sąskaitoje – 4 taškai.