2021-04-12 | 7 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus

„Optibet A lygoje“ lieka vis mažiau komandų, vis dar nepajautusių pergalės skonio – pirmąjį čempionato laimėjimą į savo sąskaitą pridėjo Vilniaus „Riteriai“, 7-ajame čempionato ture namuose 4:0 (2:0) nugalėję Kėdainių „Nevėžį“.

Jei vilniečiai iškovojo pirmą pergalę, tai Kėdainių klubas ir toliau neišlipa iš duobės – Vitalijaus Stankevičiaus kariaunai tai buvo penktasis pralaimėjimas čempionate paeiliui.

„Riteriai“ nuo pirmų rungtynių minučių ilgiau užsibūdavo su kamuoliu, tačiau jų atakoms trūko aštrumo, o bandymai skriedavo greta vartų arba į juos reaguodavo „Nevėžio“ vartų sargas Sergijus Melašenka.

Tačiau net ir ukrainietis buvo bejėgis kėliniui įsibėgėjus, kai Marko Pavlovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau po rikošeto kamuolys pakeitė kryptį ir įskriejo į svečių vartus.

Įgavę pagreitį „Riteriai“ čia pat smogė ir dar sykį – komandos kapitonas Dominykas Barauskas atliko perdavimą į priekį, su juo sėkmingai susitvarkė Gytis Paulauskas, o po pastarojo perdavimo kamuolį iš arti į tuščius vartus nukreipė Mindaugas Grigaravičius, pelnęs antrą savo įvartį šiame sezone.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – šeimininkai ir toliau turėjo ryškią teritorinę persvarą ir kėlinio pabaigoje ją pavertė dar dviem įvarčiais.

Visų pirma standartinės padėties metu antrą kartą pasižymėjo M. Pavlovskis, o dar po kelių minučių varžovų triuškinimą smūgiu iš arti užbaigė Lukas Kochanauskas.

Artimiausiame ture „Riterių“ laukia kelionė į Telšius ir akistata su vietos „Džiugu“, tuo tarpu „Nevėžis“ nesėkmių seriją nutraukti bandys akistatoje su „Panevėžio“ vienuolike.