2021-06-12 | 17 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 160

Pirmame „Optibet A lygos“ ketverte žygiuojantis „Panevėžys“ taip pat iškovojo pergalę ir priartėjo prie suklupusios Marijampolės „Sūduvos“.

Aukštaitijos sostinės komanda išvykoje 17-ojo turo dvikovoje 1:0 (1:0) įveikė čempionato autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“, kuris pataruoju metu demonstruoja neblogą gynybą.

Pirmame kėlinyje gausios šeimininkų gynybinės pajėgos sėkmingai uždarė baudos aikštelę, tad oponentams teko dažniau bandyti laimę smūgiais iš toli.

Sykį pavojingai mušė Chrysovalantis Kozoronis, o 37-ąją minutę Rafaelis Floro meistriškai išpildė standartinę situaciją ir pasiuntė kamuolį į vartininko Sergijaus Melašenkos ginamą kampą.

Antrame kėlinyje vartų sargas iš Ukrainos darbavosi sėkmingiau, tačiau jo komandos draugai daug šansų nesusikūrė, nepaisant to, kad į kovą pagaliau buvo mestas traumą išsigydęs Alexas Kyeremeh.

Po šios dvikovos „Panevėžys“ savo kraityje turi 31 tašką, „Nevėžis“ – 7 taškus.