19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-06-15 | 2 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovų: 107

Antradienį atidėtose „Optibet A lygos“ 2-ojo turo rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ sugrįžo į pergalių kelią įtikinamai nugalėdami čempionato autsaiderę Gargždų „Bangą“ 3:0 (2:0).

Tai buvo pirmoji naujojo „Riterių“ trenerio Valdo Trakio pergalė prie komandos vairo, o „Bangai“ teko nuryti penktojo iš eilės pralaimėjimo piliulę.

Nuo rungtynių pradžios „Riteriai“ diktavo žaidimo taisykles, o prie to prisidėjo ir neretos svečių klaidos savo aikštės pusėje. 10 minutę šeimininkai turėjo pirmą realią progą pasižymėti, kai po kampinio Olaide Badmusas niekieno netrukdomas smūgiavo galva į kairįjį vartų kampą. Šioje situacijoje „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė smūgį.

Šeimininkai toliau testavo I. Driomovo ginamus vartus tiek smūgiais iš tolimos distancijos, tiek šūviais baudos aikštelėje. Savo ruožtu „Bangos“ futbolininkai nesėkmingai ieškojo galimybių kontratakose.  

Kėliniui einant į pabaigą, „Riteriai“ pralaužė ledus prie varžovų vartų. 38 minutę Valdas Paulauskas prasiveržė kairiuoju baudos aikštelės kraštu ir aštriu perdavimu surado Valdemarą Borovskį, kuris vienu lietimu nuginklavo vartininką. O jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Gytis Paulauskas išprovokavo baudinį svečių baudos aikštelėje – tiksliai jį realizavo Angelis Lezama.

Po pertraukos vilniečiai toliau demonstravo dominuojantį žaidimą ir tai įprasmino trečiuoju įvarčiu. Iš Roko Filipavičiaus perdavimo sulaukęs ir baudos aikštelės prieigose tykojęs A. Lezama galingu šūviu į dešinį kampą nepaliko vilčių I. Driomovui.

Rungtynėse persvarą išlaikę „Riteriai“ (20 tšk.) turnyro lentelėje priartėjo prie penktoje vietoje žengiančios Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos (21 tšk.). „Bangai“ (11 tšk.) tai buvo penktas pralaimėjimas iš eilės, o komanda rikiuojasi devintoje vietoje.

Valdemar Borovskij
(Valdas Paulauskas)
38'
45' +1
Valdas Antužis
Angel Lezama [11m.]
45' +2
Pirmojo kėlinio pabaiga
Justinas Marazas
(Valdas Paulauskas)
56'
58'
Mindaugas Gelžinis
59'
Etienne Mukanya
(Darius Zubauskas)
Angel Lezama
(Rokas Filipavičius)
59'
59'
Skirmantas Rakauskas
(Mindaugas Gelžinis)
63'
Robertas Vėževičius
71'
Armandas Šveistrys
(Valdas Antužis)
71'
Mantas Petrikas
(Simonas Urbys)
Valentin Jeriomenko
(Matas Ramanauskas)
73'
Juozas Lubas
(Angel Lezama)
73'
Rokas Masenzovas
(Gytis Paulauskas)
83'
83'
Ignas Venckus
(Robertas Vėževičius)
Deividas Malžinskas
(Valdemar Borovskij)
83'
Justinas Marazas
87'
Rungtynių pabaiga