2021-06-18 | 18 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 200

Labai svarbią pergalę „Optibet A lygoje“ į savo sąskaitą įsirašė laimėjimo skonį primiršusi Gargždų „Banga“.

18-ojo turo dvikovoje svečiuose gargždiškiai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė prieš tai turnyro lentelės kaimynu buvusį Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmame kėlinyje žaidybinį pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau jiems lemiamose atakos stadijose pritrūkdavo aštrumo, o tuo pasinaudojusi „Banga“ išsiveržė į priekį 40-ąją minutę.

Po Simono Urbio atlikto baudos smūgio kamuolys dėkingai atšoko Pijui Srėbaliui, kuris stipriu šūviu iš maždaug 16 metrų pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate.

Antrame kėlinyje pavojingą S. Urbio bandymą atrėmė Sergijus Melašenka, kitoje aikštės pusėje – nuo Alexo Kyeremeh laiku apsigynė „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas.

62-ąją minutę Gargždų klubas padvigubino rezultatą: Karolis Urbaitis uždirbo baudinį, kurį užtikrintai realizavo bei septintą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjo S. Urbys.

Dvikovos pabaigoje pavojingą smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Junioras Timite, arti tikslo buvo ir Julius Kasparavičius, tačiau intrigos 7 taškus turinčiam „Nevėžiui“ atgaivinti nepavyko.

Penkių pralaimėjimų seriją nutraukusi „Banga“ su 14 taškų aplenkė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus bei pakilo į 8-ąją poziciją.