19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-07-30 | 19 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 500

„Optibet A lygos“ 19-ajame ture Gargždų „Banga“ išnaudojo turėtą kiekybinį pranašumą ir susitikimo pabaigoje palaužė Telšių „Džiugo“ komandą 2:1 (1:0).

Žemaitijos derbyje „Banga“ startavo sėkmingiau ir jau 12 minutę išsiveržė į priekį puikiai išpildydama standartinę situaciją. Po Karolio Urbaičio perdavimo į baudos aikštelę, Robertas Vėževičius sėkmingai sužaidė „antrajame aukšte“ ir smeigė tikslų smūgį į kairįjį kampą.

Vėliau abi komandos žaidė aktyviai siekdamos sukelti pavojų varžovų vartams, bet vartininkams didelio darbo nebuvo ir pirmajame kėlinyje rezultatas nepakito.

Po pertraukos „Džiugas“ intensyviau spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir toks spaudimas davė vaisių. 55 minutę dešiniajame krašte buvęs Leo Ribeiro atliko perdavimą į baudos aikštelės epicentrą, o aukščiau virš visų pašokęs Nasko Milevas tiksliai smūgiavo galva. Tai buvo jau aštuntasis bulgaro įvartis šiame sezone.

Telšiečiai po įvarčio toliau demonstravo simpatišką žaidimą, bet nuo 70 minutės jie buvo priversti žaisti mažumoje – už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas kapitonas Adomas Mika.

„Bangai“ kiekybinį pranašumą pavyko išnaudoti. 80 minutę po pakelto kampinio ekipos naujokas Danielis Romanovskis galva numetė kamuolį link Edvino Bračkaus, o pastarasis tiksliai smūgiavo į vartus iš arti. Šis įvartis E. Bračkui tapo debiutiniu „Optibet A lygos“ čempionate.

Davido Afonso auklėtiniai išlaikė pranašumą ir nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Gargždiškiai su 21 tašku susilygino taškais su aštuntoje vietoje žengiančiu Alytaus „Dainavos“ klubu. „Džiugas“ su 22 taškais išlieka septintas.

12'
Adomas Mika
Robertas Vėževičius
(Karolis Urbaitis)
13'
30'
Jefferson Reis De Jesus
Pirmojo kėlinio pabaiga
55'
Nasko Milev
(Leo Ribeiro)
63'
Rokas Stanulevičius
63'
Andrius Lipskis
(Martynas Vasiliauskas)
63'
Konstantin Šulc
(Leonardo Antonio)
70'
Adomas Mika
70'
Nasko Milev
Daniel Romanovskij
70'
Simonas Urbys
(Vitor Araujo)
73'
Darius Zubauskas
(Renato Matos)
80'
Edvinas Bračkus
(Daniel Romanovskij)
80'
86'
Akihiro Koike
(Jefferson Reis De Jesus)
86'
Kipras Keliauskas
(Nasko Milev)
Mindaugas Gelžinis
(Daniel Romanovskij)
88'
Dovydas Norvilas
(Karolis Urbaitis)
88'
Valdas Antužis
(Robertas Vėževičius)
88'
Mindaugas Gelžinis
90' +6
Rungtynių pabaiga