2022-06-25 | 17 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 609

„Optibet A lygos“ 17-asis turas startavo staigmena. FA „Šiauliai“ komanda atsigavo po praleisto įvarčio ir svečiuose patiesė „Panevėžį“ 2:1 (1:1).

Valdo Urbono auklėtiniai nuo rungtynių pradžios demonstravo, kodėl jie yra favoritai. Jau 9 minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį, kai gražioje komandinėje atakoje Ariagneris Smithas smūgiu galva „uždarė“ Tautvydo Eliošiaus perdavimą į baudos aikštelę.

Gerų progų šeimininkai turėjo ir vėliau. Joshua Akpudje smūgį iš arti sustabdė vartininkas L. Paukštė, o A. Smithas išprovkavo pastarojo klaidą, o link tuščių vartų skriejusį kamuolį į priekį išmušė svečių gynėjai.

Kėlinio pabaigoje FA „Šiauliai“ atakos tapo pavojingesnės, o jau per pridėtą laiką krito išlyginamasis įvartis. Baudos aikštelėje „Panevėžys“ nesusitvarkė su D. Šešplaukiu, kuris pataisė savo paties smūgiuotą kamuolį ir pelnė pirmą įvartį šiame sezone.

Antrąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo taip pat gerai, kaip užbaigė pirmąjį. Šį kartą atakos epicentre ir vėl buvo D. Šešplaukis – jis kontratakoje atliko technišką reidą į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į kairįjį kampą.

Likusioje rungtynių dalyje „Panevėžys“ nesėkmingai bandė ieškoti galimybių svečių baudos aikštelėje. Mindaugo Čepo auklėtiniai užtikrintai apsigynė ir išsaugojo brangius tris taškus.

Ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukę FA „Šiauliai“ (20 tšk.) žengia septinti. „Panevėžys“ (33 tšk.) rikiuojasi antras.