2022-07-24 | 29 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 800

Dar viena „Optibet A lygos“ savaitė baigėsi įdomia dvikova tarp Kauno rajono „Hegelmann“ bei Gargždų „Bangos“ komandų.

Atkeltame 29-ojo turo mače „Banga“ parodė charakterį ir dar sykį namuose atėmė taškus iš 2-oje pozicijoje žengiančio varžovo – 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje aistruoliai neišvydo nė vieno pavojingo epizodo. Mėlynai balti atliko keletą smūgių į vartus, tačiau Mantas Bertašius itin daug vargo neturėjo, sykį – Thompsonas Gavi mušė pavojingai iš maždaug 17 metrų atstumo.

Po pertraukos grėsmingu šūviu iš toli išsiskyrė Yukiyoshi Karashima, o kitoje aikštės pusėje po pakelto kampinio iš geros padėties į vartus galva nepataikė Mauricio Pinto. 65-ąją minutę „Hegelmann“ ekipa pralaužė oponentų gynybą – tą po Alexo Souzos perdavimo smūgiu galva padarė Vilius Armanavičius.

Kauno rajono klubo lyderis pasižymėjo 10-ąjį kartą ir tapo pirmuoju žaidėju, pasiekusiu dviženklį įvarčių skaičių.

„Hegelmann“ komanda galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau 72-ąją minutę sėkmė nenusišypsojo Salifui Cisse, kurio efektingas smūgis skriejo visiškai greta tikslo. Savo ruožtu šeimininkų gretose puikios progos neišnaudojo Ričardas Šveikauskas, po pakelto kampinio galva nenukreipęs kamuolio į vartus.

„Banga“ savo tikslą pasiekė 85-ąją minutę: užsitęsusios atakos metu Ignas Venckus laimėjo dvikovą baudos aikštelėje ir laiku tinkamoje vietoje atsidūręs Robertas Vėževičius išlygino rezultatą, tokiu būdu išplėšdamas tašką.

Gargždų ekipa su 19 taškų vis užtikrinčiau jaučiasi 8-oje vietoje, „Hegelmann“ komanda savo sąskaitoje turi 40 taškų.