2022-08-06 | 21 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 185

Po daugiau nei mėnesio į „Optibet A lygos“ kovas sugrįžęs Vilniaus „Žalgiris“ įsirašė dar vieną pergalę. Mažumoje didžiąją 21-ojo turo rungtynių dalį žaidę Lietuvos čempionai namuose 2:1 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą.

Devynis keitimus nuo paskutinių UEFA Čempionų lygos rungtynių atlikę vilniečiai apsunkino savo užduotis 18 minutę. Dimašas Kaškenas už paskutinės vilties pražangą prieš Darių Zubauską sulaukė raudonos kortelės, „Banga“ įgavo kiekybinį pranašumą aikštėje.

Tokiu pranašumu gargdžiškiams pasinaudoti sekėsi sunkiai, o „Žalgiris“ kėlė didesnį pavojų varžovų vartams. Pirmajame kėlinyje baudos aikštelėje ambicingus smūgius atliko Joelis Bopesu ir Fabienas Ourega, o vieną iš pastarojo šūvių puikiai atrėmė vartininkas Mantas Bertašius.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. Lietuvos čempionai reguliariai raižė „Bangos“ gynybines linijas ir 59 minutę įmušė įvartį. Kampinio situacijoje po Petaro Mamičiaus perdavimo pasižymėjo F. Ourega.

82 minutę „Žalgiris“ padvigubino pranašumą. Po keitimo aikštėje pasirodęs Marko Miličkovičius prisistatė galingu ir tiksliu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos.

„Banga“ nesudėjo ginklų ir jau po minutės sušvelnino rezultatą. Karolis Žebrauskas pasinaudojo rikošetu ir patogiai nukritusį kamuolį baudos aikštelėje nukreipė į kairįjį vartų kampą. Nors svečiai paspaudė Lietuvos čempionus, bet tai nevirto į išlyginąmąjį įvartį.

Pergalę išlaikęs „Žalgiris“ (44 tšk.) sugrįžo į lentelės viršūnę, o taip pat turi keturias rungtynes atsargoje prieš artimiausius persekiotojus. „Banga“ (14 tšk.) rikiuojasi aštunta.