2022-10-29 | 34 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 280

„Optibet A lygoje“ šeštadienį buvo sužaistos dar vienerios 34 turo rungtynės. Du įvarčius per tris minutes pelnę FA „Šiauliai“ namuose 2:0 (2:0) sudavė rimtą smūgį Marijampolės „Sūduvai“.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygis žaidimas. Pirmą rimtą galimybę sukūrė šiauliečiai – Eligijaus Jankausko slalomas baudos aikštelėje buvo įspūdingai sustabdytas vartininko Tomo Švedkausko. Į tai svečiai atsakė pavojingu Xabi Auzmendi bandymu kontratakoje.

Kėlinio pabaigoje FA „Šiauliai“ sudavė du smūgius varžovams. 38 minutę po Roko Lekiato perdavimo į vartininko aikštelę tikslų smūgį galva smeigė E. Jankauskas.

Vos po trijų minučių marijampoliečiai nesustabdė Danielio Romanovskio, kuris prasiveržė link baudos aikštelės linijos ir pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą. Tai buvo jau 8-asis saugo įvartis šiame sezone.

Po pertraukos šiauliečiai pademonstravo drausmingą gynybą ir nuolaidų „Sūduvai“ nesuteikė. Rezultatas nepakito iki dvikovos pabaigos.

44 taškus surinkusi FA „Šiauliai“ rikiuojasi septinta. Dėl vietos Europos turnyruose kovojanti „Sūduva“ (54 tšk.) žengia ketvirta, bet po turo gali smuktelėti į penktą poziciją.