2023-03-15 | 3 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 400

Šiame sezone trečiuoju bandymu pergalių sąskaitą atsidarė Davido Afonso treniruojama Gargždų „Banga“.

3-iajame ture namuose žaidę gargždiškiai 2:0 (1:0) nugalėjo antrą sykį pralaimėjusį Telšių „Džiugą“.

Šeimininkai neužtruko išsiveržti į priekį: 12-ąją minutę po Karolio Žebrausko perdavimo su Viliumi Piliukaičiu lenktyniavęs Edwardas Sarpongas netyčia nukreipė kamuolį į vartus.

Iki pertraukos „Banga“ galėjo dar labiau atitrūkti, tačiau Marius Paukštė atrėmė pavojingus V. Piliukaičio ir Ričardo Šveikausko smūgius.

Geriausia proga džiugiečiams priklausė antrojo kėlinio pradžioje, kai Aireso Sousos spirtas kamuolys vos neįskriejo į tolimąjį vartų kampą.

Vis dėlto „Banga“ įtvirtino savo pranašumą. K. Žebrauskas pakėlė kampinį ir jo metu 68-ąją minutę taikliai galva smūgiavo Robertas Vėževičius.

Po šios pergalės abi komandos savo sąskaitoje turi po 3 taškus.