2023-04-01 | 5 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 650

Lyderių akistatoje 5-ajame ture pergalę ir vėl šventė „Panevėžys“, kuris iki šiol laimėjo visas šio sezono „Optibet A lygos“ rungtynes.

Rungtynių pabaigoje komandų žaidimas tapo aštresnis, o tai lėmė įvarčių liūtį Panevėžyje. Dar vieną pergalę namuose šventė „Panevėžys“, kuris rezultatu 3:1 (0:0) palaužė FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Rungtynės prasidėjo gan atsargiai, o pirmoji pavojinga ataka išsivystė po to, kai 13-ąją minutę prieš vartus atsidūrė Oleksijus Ščebetunas, tačiau jo atliktas smūgis nebuvo itin stiprus, todėl su juo be problemų susitvarkė Vytautas Černiauskas.

Antrajame kėlinyje žaidimas paaštrėjo, o po keitimo pasirodęs Matijus Remeikis 53-iąją minutę panevėžiečius galėjo išvesti į priekį, tačiau iš už baudos aikštelės pavojingai smūgiavęs futbolininkas į vartų stačiakampį nepataikė.

Vos po kelių minučių Eligijus Jankauskas turėjo realiausią progą pasižymėti, bet pastarajam į vartų plotą pataikyti nepavyko – kamuolys praskriejo šalia vartų konstrukcijos.

Rungtynėms einant į pabaigą pasipylė įvarčių lietus – 78-ąją minutę panevėžiečius į priekį išvedė puikiai baudos aikštelėje kamuolį susitvarkęs Ariagneris Smithas. Vos po kelių minučių po standartinės situacijos gudriai prieš varžovą iššokęs Rokas Lekiatas rezultatą išlygino.

85-ąją minutę – dar viena standartinė situacija prie „Šiaulių“ komandos vartų, o ja pasinaudojęs ir aukštai iššokęs Linas Klimavičius kamuolį galva pasiuntė į vartus.

Tai dar ne viskas – galutinį tašką penktą pridėto laiko minutę padėjo Artemas Ščedras, kai po Matijaus Remeikio rezultatyvaus perdavimo krito ir trečiasis namų komandos įvartis.

Po šio susitikimo lyderiu ir toliau išlieka „Panevėžys“, kuris iki šiol nėra praradęs nė vieno taško, išvykoje žaidę „Šiauliai“ įsirašė pirmąjį sezono pralaimėjimą.