2023-04-08 | 7 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 100

Jau penktąsias rungtynes šį sezoną Marijampolės manieže žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ sužaidė taikiai su FA „Šiauliai“.

Antrose „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rungtynėse įvarčių taip pat nebuvo pelnyta – 0:0.

Pirmoji pirmojo kėlinio pusė progų gausa neišsiskyrė – komandos apsikeitė smūgiais iš toli, o du kartus „Dainavos“ ekipai smūgiais grasino „Šiaulių“ puolėjas Oleksijus Ščebetunas, tiesa, kamuolys abu kartus prašvilpė greta virpsto.

30-ąją minutę „Dainavos“ futbolininkas Artiomas Baftalovskis pirmą kartą patikrino Luko Paukštės budrumą, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką, po kelių akimirkų panašiu smūgiu atsakė ir šiaulietis Mantas Kuklys. Kėlinio pabaigoje aikštėje netrūko kietos kovos, tačiau pavojingų momentų komandoms kurti nepavyko.

Vieną pavojingiausių progų šiose rungtynėse išvydome sužaidus kiek daugiau nei valandą – Danielis Romanovskis atliko labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau O. Ščebetunas kamuolio priliesti ir nukreipti į vartus nesugebėjo. Po keleto minučių Ode Abdullahi pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje, bet kamuolys skriejo visai greta vartų.

90-ąją minutę auksinę progą po M. Kuklio perdavimo turėjo O. Ščebetunas, tačiau kamuolys sudrebino skersinį ir rezultatas liko nepakitęs.

Komandos pasidalino po tašką, o „Šiauliai“ su 14 taškų toliau užtikrintai žengia antroje turnyro lentelės vietoje, „Dainava“ – šeštoje su devyniais taškais taupyklėje.