2023-04-19 | 9 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 205

„Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai savo saskaitą papildė dar trimis taškais.

Telšių „Džiugas“ prieš turnyro lyderį „Panevėžį“ patyrė septintąjį pralaimėjimą šiame sezone rezultatu 0:3 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo panevėžiečiai – jau 10-ąją minutę įvyko perdavimų serija telšiškių baudos aikštelėje, tačiau Jeffrey Sarpongui nepavyko tiksliai smūgiuoti į kamuolį.

Puikią progą 28-ąją minutę turėjo ir aikštės šeimininkai – Airesas Sousa iš arti atliko smūgį į vartų plotą, visgi, vartų sargas Vytautas Černiauskas demonstravo savo meistriškumą.

Turnyro lyderių atakos metu J. Sarpongo keltas kamuolys į baudos aikštelę skriejo link Sebastiano Rincono, o šis, 31-ąją rungtynių minutę, puikiai smūgiavo galva į dešinį vartų kampą ir pelnė trečią savo įvartį šiame sezone.

Antrojo kėlinio pradžioje J. Sarpongas turėjo progą padidinti komandos pranašumą, bet to padaryti neleido vartų sargas Marius Paukštė.

Ariagneris Smithas 75-ąją rungtynių minutę atkovojo kamuolį ir pelnė penktą savo įvartį šiame sezone, o 85-ąją minutę Ernestas Veliulis puikiai žaidė varžovų baudos aikštelėje ir pelnydamas įvartį rezultatą pavertė triuškinančiu.

Po devynių turų „Panevėžys“ su 23 taškais toliau karaliauja lentelės viršūnėje, o „Džiugas“ savo kraityje turi 4 taškus ir rikiuojasi lentelės apačioje.