Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2023-09-28 | 32 turas Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 400

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture Alytaus „Dainavai“ pavyko dar kartą šiemet atimti taškus iš „Kauno Žalgirio“.

Dainaviečiai svečiuose su Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Dvikovos pradžia kur kas geriau susiklostė šeimininkams. 8-ąją minutę Xabi Auzmendi baudos aikštelėje surado Armandą Kučį ir jaunasis puolėjas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, pelnydamas savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“.

Pirmame kėlinyje Arijus Bražinskas atrėmė Matheuso Araujo smūgį pažeme, „Dainavos“ vartininkas Orestas Kostykas taip pat sykį atmušė pavojingą bandymą.

Po pertraukos Alytaus klubas atstatė pusiausvyrą, kai po Andrejaus Karvackio pražangos baudos aikštėje baudinį 66-ąją minutę realizavo Stanislavas Sorokinas. Per likusį laiką ryškiausiai žaidė O. Kostykas – ukrainietis atrėmė pavojingus Edvino Kloniūno, Grato Sirgėdo bei po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jasono Noslino smūgius.

Po šios dvikovos „Kauno Žalgiris“ išlieka penktas su 43 taškais, „Dainava“ turi 30 taškų bei rikiuojasi septinta.