Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
2024-03-09 | 2 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 300

Šeštadienio popietę įvyko dar vienas 2-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kur ginklus surėmė lygos debiutantai bei svečiai iš Telšių. Lietuvos aukščiausioje lygoje mačas Širvintose vyko pirmą kartą istorijoje, jame Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa tiksint paskutinėms minutėms rezultatu 0:1 (0:0) nusileido Telšių „Džiugui“.

Rungtynes aštriau pradėjo svečiai – pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Simone Moschiną patikrino  Christianas Bella, vos po kelių momentų perdavimo į baudos aikštelę sulaukęs Davidas Brazao drebino vartų konstrukciją.

Sužaidus 55 minutes, S. Moschinui savo sugebėjimus teko demonstruoti dar sykį, kai gero perdavimo sulaukęs Leifas Estevezas atliko pavojingą smūgį. Jau kitos atakos metu „TransINVEST“ ekipoje bandymu šalia vartų išsiskyrė Misaki Sato. Praėjus kelioms minutėms, varžovų vartų sargą baudos smūgiu siekė nuginkluoti Dominykas Kubilinskas, visgi, vartininkas neklydo.

Namų ekipa taip pat atsakė pavojinga situacija – Ernestas Stočkūnas perdavimą pasiuntė link Yoichi Kawachi, legionierius akrobatišku šuoliu kamuolį pasiekė, bet tikslas pasiektas nebuvo. Vilniaus rajono klubas apgultį rengė ir toliau – Henrique Devensas atliko perdavimą E. Stočkūno link, pastarasis šovė virš vartų. Tiesa, pasižymėti jam sėkmingai trukdė Tomas Dombrauskis.

Visgi, įvartis į namų ekipos vartus krito 88-ąją minutę, kai greitos atakos metu varžovus po Ch. Bellos perdavimo nubaudė po keitimo pasirodęs Nino Noordanusas. Marius Paukštė likusią rungtynių dalį turėjo stipriai padirbėti – vartų sargas atrėmė Deivido Malžinsko bei H. Devenso pavojingus šūvius.

Po pergalės 2-ajame „TOPsport A lygos“ ture „Džiugas“, bent jau laikinai, pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją bei savo kraityje turi 4 taškus, savo ruožtu, pralaimėjimą patyrusi „TransINVEST“ komanda su 3 taškais sąskaitoje rikiuojasi laipteliu žemiau.