11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-03-30 | 5 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 523

Saulės mieste įvyko atkaklus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame ginklus surėmė FA „Šiauliai“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Donato Vencevičiaus debiutas vyriausiojo trenerio pareigose buvo pergalingas – rezultatu 1:0 (0:0) įveikta Šiaulių miesto komanda.

11-ąją minutę savo vartus gelbėti priverstas buvo Simone Moschinas, kuris turėjo atremti tolimą Domanto Šimkaus smūgį. Jau kitame epizode to paties futbolininko smūgis skriejo virš vartų.

Kėliniui einant į pabaigą Augustinas Klimavičius turėjo savąjį šansą, bet jo spirtas kamuolys riedėjo šalia vartų konstrukcijos.

53-iąją minutę svečiai išsiveržė į priekį – šiauliečiai neišsivalė savo baudos aikštelės, kamuolys atkeliavo iki Henrique Devenso, kuris atliko taiklų smūgį į apatinį vartų kampą.

66-ąją minutę pavojų prie varžovų ginamų vartų kėlė po keitimo pasirodęs Nauris Petkevičius – „TransINVEST“ ekipą gelbėjo Artūras Žulpa ir S. Moschinas.

Mačui bėgant į pabaigą Egidijus Vaitkūnas iš toli atliko itin stiprų šūvį, tiesa, bandymas tikslo nepasiekė. Mindaugo Čepo auklėtiniai užgulė varžovų vartus, tačiau atakos smaigalyje vis pritrūkdavo tikslumo.

Po sužaistų 5-ojo turo rungtynių „TransINVEST“ pavijo FA „Šiauliai“ – abi komandos yra surinkusios 6 taškus bei užima ketvirtą ir penktą turnyro lentelės pozicijas.