11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-09 | 7 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 350

„TOPsport A lygos“ 7-ojo turo starte buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas Kaune. Trečią pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“, svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, tačiau geriausią progą 36-ąją minutę turėjo Artiomas Baftalovskis. Jo smūgį Vincentas Šarkauskas atrėmė, o po 3 minučių sekęs tolimas Patricko Popescu bandymas skriejo greta skersinio.

Po pertraukos „Dainava“ skyrė daugiau dėmesio savo vartų saugumui. Vis dėlto „Hegelmann“ ekipa turėjo keletą dėkingų epizodų išsiveržti į priekį. Po kartą pro šalį smūgiavo Artemas Ščedras bei Leo Ribeiro, taip pat brazilas sykį neperkėlė kamuolio per Volodymyrą Krynskį.

Šeimininkų spaudimas augo – Michaelas Thuique mušė arti tikslo, tačiau 87-ąją minutę varžovų klaida pasinaudoję dzūkai surengė pergalingą kontrataką. Renatas Banevičius atliko perdavimą po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Chibuike Nwosu – nigerietis pelnė savo pirmą įvartį „TOPsport A lygoje“.

Mėlynai balti dar galėjo išplėšti lygiąsias, bet Viliaus Armalo smūgį galva atrėmė V. Krynskis.

Po pergalės „Dainava“ su 12 taškų pakilo į 3-iąją vietą, 11 taškų turintys Kauno rajono futbolininkai nusileido į 4-ąją poziciją.