Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2024-04-10 | 7 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 680

7-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo dviejų Vilniaus apskrities ekipų dvikova, kurioje stipresni buvo žaliai baltą aprangą vilkintys futbolininkai – Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 2:0 (1:0) nukovė Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą.

Šeimininkai grasinti varžovų vartams pradėjo jau mačo pradžioje – 7-ąją minutę Arminas Hodžičius atliko efektingą bandymą, kitame momente dvikovą antrame aukšte laimėjęs Jurijus Kendyšas smūgiavo galva. Visgi, vilniečiai pasižymėjo jau 14-ąją minutę, kai po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo taiklus buvo A. Hodžičius.

Kėliniui einant į pabaigą Deivydas Malžinskas kamuolį atmetė Gustui Jarusevičiui, pastarasis atliko bandymą, tačiau jis buvo blokuotas.

Sužaidus kiek mažiau nei 80 minučių, pavojingoje situacijoje buvo atsidūręs po keitimo pasirodęs Liviu Antalis, tačiau vienas tarp dviejų varžovų likęs puolėjas buvo pristabdytas.

83-iąją minutę Simone Moschinas atrėmė Ovidijaus Verbicko smūgį, tačiau jau kitame epizode italas suklydo. Siekdamas iškumščiuoti kamuolį, suklydo ir jis atšoko Joeliui Bopesu, tad prancūzas atliko šūvį, šalia buvęs Erlandas Juška siekė sutrukdyti, bet nuo jo atšokęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

„Žalgiris“, iškovojęs jau trečią pergalę paeiliui, su 16 taškų išlieka čempionato lyderiu, tuo tarpu antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusi „TransINVEST“ ekipa po 7-ojo „TOPsport“ A lygos“ turo nusileido į paskutiniąją turnyro lentelės poziciją, jų sąskaitoje – 6 taškai.