2024-04-24 | 10 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 50

„TOPsport A lygos“ 10-ajame ture Kauno rajono „Hegelmann“ pasiekė revanšą už nesėkmę pirmame rate. Andriaus Skerlos treniruojama komanda svečiuose 2:1 (0:0) palaužė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje svečiai pasižymėjo dviem smūgiais iš toli, su kuriais susitvarkė Sergijus Melašenka. „TransINVEST“ atakavo pavojingiau – arti tikslo smūgiavo Ernestas Stočkūnas, Vincentas Šarkauskas nuslopino grėsmingą Gusto Jarusevičiaus prasiveržimą, o Ryonosuke Ohori sukirto kamuolį į virpstą.

Po pertraukos mėlynai balti išsiveržė į priekį. 56-ąją minutę tolimų smūgių specialistui Patrickui Popescu buvo suteikta per daug laisvės – rumunas nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Tiesa, po 14 minučių „TransINVEST“ ekipa Širvintų miesto stadione pasižymėjo pirmąjį kartą. Po E. Stočkūno pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo vyriausias čempionato žaidėjas Linas Pilibaitis – 39-erių saugui tai buvo pirmasis įvartis šiemet.

Lietingose rungtynėse sėkmė nusišypsojo svečiams. 76-ąją minutę kontratakos metu nesėkmingai sužaidus S. Melašenkai, kamuolys atšoko po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Njoya Abdelui Kaderui, kuris jį neužtruko nukreipti į vartus.

Per likusį laiką vartininkas iš Ukrainos atrėmė pavojingą Deniso Bošnjako bandymą, kitoje aikštės pusėje rezultatą išlyginti puikią progą turėjo buvęs „Hegelmann“ ekipos japonas Misaki Sato. Legionieriaus bandymą nuslopino sėkmingai sužaidęs V. Šarkauskas.

Penktasis laimėjimas su 18 taškų leido mėlynai baltiems įsitvirtinti 2-oje vietoje, čempionato debiutantai turi 7 taškus bei rikiuojasi paskutiniai.