2019-11-27 | 33 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 60

zalgiris.lt

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda 2019-ųjų metų A lygos sezoną užbaigė pergalingai. Klaipėdoje žalgiriečiai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“ ir užėmė ketvirtą vietą čempionate, vos dviem taškais atsilikę nuo trečioje vietoje likusių „Riterių“.

Pirmame kėlinyje Kauno komandą į priekį išvedė įvartį galva įmušęs Pijus Širvys, kuriam puikų perdavimą atliko Danielis Romanovskis.

Tas pats P.Širvys pasižymėjo ir antroje susitikimo dalyje, vėl smūgiavęs galva. Tiesa, šį kartą po Egidijaus Vaitkūno perdavimo.

Šios rungtynės buvo paskutinės „Kauno Žalgirio“ gynėjui Arūnui Klimavičiui, kuris po šio sezono nusprendė baigti savo karjerą. Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs A.Klimavičius buvo pakeistas ir išlydėtas 85-ąją susitikimo minutę.

2019-ųjų sezone aukščiausią, ketvirtą, vietą klubo istorijoje užėmę žalgiriečiai iškovojo 16 pergalių, 5 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 12 nesėkmių.