2021-08-29 | 25 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Jevgenijs Vasjukovs | Žiūrovai: 500

„Optibet A lygos“ vidutiniokai Vilniaus „Riteriai“ ir toliau įrodo, kad yra labai nedėkingas oponentas „Panevėžiui“.

25-ojo turo mače varžovo teritorijoje sostinės klubas nutraukė trijų nelaimėtų dvikovų seriją ir nugalėjo rezultatu 2:0 (1:0).

Porą gerų progų sukūrę ir jų neišnaudoję svečiai galiausiai džiaugėsi 21-ąją minutę, kai tolimu baudos smūgiu pasižymėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Mindaugas Grigaravičius.

29-erių saugui tai buvo jau 8-asis įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Taip pat pirmame kėlinyje Artūras Dolžnikovas itin efektingu tolimu šūviu sudrebino vartų konstrukciją, o Jeffrey Sarpongas dėl traumos negalėjo tęsti rungtynių.

Po pertraukos Rafaelis Floro bei Chrysovalantis Kozoronis savo šansais nepasinaudojo, „Riterių“ gretose – M. Grigaravičiaus akistata su Victoru Golasu baigėsi pastarojo pergale. Vis dėlto 67-ąją minutę Vilniaus ekipoje sužibėjo po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai.

Puolėjas Gytis Paulauskas baudos aikštelėje surado bendrapavardį Valdą Paulauską ir šis, aplenkęs oponentą, taikliai smūgiavo vienu lietimu.

8-oji pergalė „Riteriams“ leido su 34 taškais dar labiau įsitvirtinti 6-oje pozicijoje, „Panevėžys“ su 45 taškais žengia trečias.