2022-05-14 | 13 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 150

Šeštadienį startavo 13-asis „Optibet A lygos“ turas. Jame puikią pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“, kuri svečiuose įtikinamai patiesė „Kauno Žalgirį“ 3:0 (3:0).

Susitikimo pradžioje kauniečiai aktyviai spaudė svečius, bet atlikti perdavimai į baudos aikštelę didesnio pavojaus nesukėlė, o smūgiai buvo netikslūs.

„Sūduva“ savo galimybių sulaukė kontratakose ir jas išpildė nepriekaištingai. Po „žalgiriečių“ klaidos, 22 minutę Saidas Hamuličius sprintavo į priekį ir tolimu šūviu iš daugiau nei 20 metrų surado kamuoliui vietą kairiajame vartų kampe.

Po keturių minučių marijampoliečiai pelnė dar vieną įvartį. Šį kartą nuo savo aikštės pusės su kamuoliu spurtavęs Xabi Auzmendi atliko perdavimą Vaidui Slavickui, kuris nuo baudos aikštelės linijos užtikrintai smūgiavo į dešinį vartų kampą. Suvalkiečių kapitonas įsirašė pirmą įvartį šiame sezone.

34 minutę Miguelio Moreiros auklėtiniai dar kartą efektyviai išnaudojo šansą greitoje atakoje. Po Olivier Rommenso perdavimo į priekį, kairiuoju kraštu į baudos aikštelę įsiveržęs S. Hamuličius šaltakraujiškai nuginklavo vartininką.

Iš karto po pertraukos abi komandos apsikeitė labai pavojingomis atakomis. S. Hamuličius atsidūrė vienas baudos aikštelėje prieš vartininką, bet jo įveikti nesugebėjo, o kitame aikštės gale  Mohamedas Bahlouli išbandė T. Švedkausko pirštinių tvirtumą.

Vėliau „Kauno Žalgiris“ dar kelis kartus sukūrė keletą pusprogių, bet jos vaisingų rezultatų nedavė. Tuo tarpu „Sūduva“ susitikime jautėsi komfortabiliai ir susitikimo pabaigoje buvo arti to, kad rezultatą paverstų nepadoriu.

„Sūduva“ (20 tšk.) po pergalės išliko penktoje vietoje, o Roko Garasto auklėtiniai su 15 taškų rikiuojasi šešti.