2022-07-09 | 25 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 524

„Optibet A lygoje“ šeštadienį buvo sužaistos 25-ojo turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ bei FA „Šiauliai“. Antruoju laimėjimu iš eilės džiaugėsi sūduviečiai.

Miguelio Moreiros kariauna namuose vykusiame mače rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo 7-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius varžovus.

Per pirmas 45 minutes šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. Baudos aikštelėje Giedrius Matulevičius išprovokavo Rimvydo Sadausko pražangą, o teisėjo skirtą baudinį 20-ąją minutę panenka stiliumi realizavo Xabi Auzmendi.

Tiesa, 50-ąją minutę šiauliečiai atstatė pusiausvyrą identišku būdu, kai Vaidas Slavickas baudos aikštelėje sužaidė ranka. Baudinį realizavęs Oleksijus Ščebetunas džiaugėsi ketvirtuoju įvarčiu per dvejas rungtynes.

Visgi „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir pelnė pergalingą įvartį – 73-iąją minutę kamuolys po perdavimo atšoko nuo virpsto ir jį X. Auzmendi pasiuntė į tuščius vartus.

Marijampolės ekipa su 31 tašku pakilo į 4-ąją vietą, savo ruožtu, 23 taškus turintys šiauliečiai žengia septinti.