2022-07-15 | 28 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 600

„Optibet A lygoje“ penktadienį įvyko įdomios bei rezultatyvios rungtynės tarp FA „Šiauliai“ ir Vilniaus „Riterių“ ekipų, kuriose šiauliečiai sirgalius palepino dar vienu laimėjimu.

28-ojo turo mače namuose čempionato debiutantai 3:2 (2:1) nugalėjo 4-oje turnyro lentelės vietoje žengiantį sostinės klubą.

Mindaugo Čepo kariauna kurį laiką buvo atsiliekančiosios vaidmenyje: Dominykas Kubilinskas netoli savo vartų atliko per silpną perdavimą ir tuo pasinaudojęs Artūras Dolžnikovas 5-ąją minutę smūgiavo taikliai. Vis dėlto šiauliečiai dar sykį likvidavo turėtą deficitą.

11-ąją minutę Deivido Šešplaukio perdavimą 5-uoju sezono įvarčiu pavertė Oleksijus Ščebetunas, o dar po 5 minučių galingu smūgiu pasižymėjo pats D. Šešplaukis. Šeimininkai turėjo iniciatyvą, bet O. Ščebetuno ir Roko Lekiato smūgiai tikslo nepasiekė, „Riterių“ gretose į vartininką mušė Deimantas Rimpa.

Prieš pertrauką svečiai turėjo priverstinai pakeisti A. Dolžnikovą, maža to, 61-ąją buvo praleistas trečiasis įvartis, kai D. Šešplaukis stipriu smūgiu į tolimąjį vartų kampą džiaugėsi dubliu. Visgi dar poros gerų epizodų nerealizavę FA „Šiauliai“ turėjo būti įsitempę – 5-ąjį įvartį 83-iąją minutę pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Dmytro Bilonogas.

Per likusį laiką „Riteriai“ pasižymėjo pavojingu Mindaugu Grigaravičiaus smūgiu, savo ruožtu, į kontrataką pabėgęs Deividas Dovydaitis sukirto kamuolį į virpstą.

Šeštąją pergalę iškovoję šiauliečiai su 26 taškais pavijo „Kauno Žalgirį“, „Riterių“ kraityje po mačo liko 32 taškai.