2023-03-03 | 1 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 250

Kovo 3 dieną startavo naujasis „Optibet A lygos“ sezonas ir jį sėkmingu akordu pradėjo antrus metus lygoje žaidžiantys FA „Šiauliai“.

1-ojo turo mače Mindaugo Čepo treniruojama komanda svečiuose 1:0 (0:0) įveikė be kelių žaidėjų startavusius Vilniaus „Riterius“.

Dvikova prasidėjo aktyvesniais šiauliečių veiksmais – jau vienos iš pirmųjų atakų metu šalia vartų smūgiavo Danielis Romanovskis. Šeimininkams pavyko atsilaikyti ir Mindaugo Grigaravičiaus greičio savybių dėka susikurti progą, tiesa, tada komandą išgelbėjo Lukas Paukštė.

Geriausią progą FA „Šiauliai“ turėjo kėlinio antroje pusėje, kai Oleksijaus Ščebetuno smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas. Kitoje aikštės pusėje su dar vienu M. Grigaravičiaus smūgiu susitvarkė L. Paukštė.

Šiauliečiai 47-ąją minutę surengė puikią ataką ir išsiveržė į priekį. Du sėkmingi Manto Kuklio bei Jevheno Jefremovo perdavimai virto Eligijaus Jankausko įvarčiu.

Po šios situacijos Deividas Šešplaukis sukirto kamuolį į virpstą. Kiek vėliau Saulės miesto komanda skyrė daugiau dėmesio savo vartų saugumui, o „Riteriai“ išsiskyrė tolimais M. Grigaravičiaus bei Mato Ramanausko smūgiais, su kuriais susidorojo L. Paukštė.

Mačą sostinės klubas baigė dešimtiese – 89-ąją minutę po gautos antros geltonos kortelės pasirodymą baigė debiutavęs serbas Nikola Popovičius.