35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius
2023-05-02 | 12 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 250

Antradienio vakarą sužaistos antrosios 12-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir FA „Šiauliai“ ekipų, kuriose užtikrintą pergalę šventė svečiai.

Mindaugo Čepo vadovaujama kariauna jau pirmoje rungtynių pusėje dėjo tvirtą žingsnį link pergalės, galutinis rungtynių rezultatas – 2:0 (1:0).

Pirmasis įvartis krito jau 14-ąją minutę, kai po puikaus Egidijaus Vaitkūno perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jevhenas Jefremovas.

19 mačo minutę savo vartus po šiauliečių smūgio iš toli  apgynė Vilius Stebrys, tačiau vos po kelių epizodų krito antrasis įvartis – marijampoliečių vartų sargas atrėmė Danielio Romanovskio smūgį, bet kamuolys atšoko Eligijui Jankauskui į kojas, o pastarasis be didelių vargų pelnė antrąjį savo ekipos įvartį.

Kėliniui einant į pabaigą kamuolio iš komandos draugo sulaukęs Oleksijus Ščebetunas lengvai suklaidino Augustą Dubicką, tačiau šūvis į vartus buvo gana silpnas.

54-ąją dvikovos minutę O. Ščebetunas persvarą galėjo padidinti, bet tam kelią užkirto gerai situaciją perskaitęs V. Stebrys.

Po kelių epizodų Ibrahimas Olaosebikanas atliko smūgį iš toli, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų ir Luko Paukštės ginamiems vartams problemų nesukėlė. Vos po poros minučių prie savų vartų klydę svečiai galėjo prisižaisti, bet komandą dar sykį išgelbėjo vartų sargas.

81-ąją minutę po gero Jevheno Protasovo perdavimo į baudos aikštelę smūgį galva atliko Tautvydas Burdzilauskas, bet meistriškumą ir vėl demonstravo Saulės miesto vartų sargas. Netrukus Linas Zingertas šovė iš toli, tačiau L. Paukštė savo vartus apgynė dar kartą.

Po šios pergalės Saulės miesto atstovai su 27 taškais ir toliau rikiuojasi antri, savo ruožtu, iš duobės niekaip neišlipantys sūduviečiai su iškovotais 9 taškais lieka aštuntoje „Optibet A lygos“ pozicijoje.

14'
Jevgen Jefremov
(Egidijus Vaitkūnas)
22'
Eligijus Jankauskas
Pirmojo kėlinio pabaiga
Aivars Emsis
51'
Ibrahim Olaosebikan
67'
Linas Zingertas
(Aivars Emsis)
74'
Dariuš Stankevičius
(Jun Suzuki)
74'
79'
Gabrielius Micevičius
(Deividas Šešplaukis)
79'
Simonas Urbys
(Eligijus Jankauskas)
79'
Emilis Gasiūnas
(Simonas Paulius)
Oyinlola Kayode
(Oleksij Zbun)
84'
Matas Miškinis
(Ernestas Burdzilauskas)
84'
Rungtynių pabaiga
42%
Kamuolio kontrolė
58%
8
Smūgiai
11
5
Smūgiai į vartų plotą
7
3
Smūgiai šalia vartų
4
66
Atakos
85
34
Pavojingos atakos
48
7
Kampiniai
1