2023-05-27 | 15 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 800

Šiaulių miesto stadione susirinkę futbolo sirgaliai išvydo atkaklią FA „Šiauliai“ ir Alytaus DFK „Dainava“ dvikovą.

15-ajame „Optibet A lygos“ ture vieni iš turnyro lentelės lyderių FA „Šiauliai“ rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo „Dainavą“.

Rungtynės Saulės mieste prasidėjo su trenksmu – sužaidus vos kiek daugiau nei 30 sekundžių, Deividas Šešplaukis puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo Airido Mickevičiaus ginamus vartus.

Po keturių minučių įvykių centre ir vėl atsidūrė D. Šešplaukis, kuris atliko pavojingą baudos smūgį, tiesa, šįkart „Dainavos“ ekipą jau gelbėjo vartininkas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką aikštėje netrūko kietos kovos, tačiau komandoms sunkiai sekėsi kurti pavojingus momentus prie varžovų vartų.

Antrąjį kėlinį ir vėl aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Po Oleksijaus Ščebetuno perdavimo pavojingą smūgį atliko Mantas Kuklys, bet kamuolys prašvilpė visai greta virpsto.

62-ąją minutę perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs Eligijus Jankauskas išniro vienas prieš varžovų vartininką bei tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą 2:0.

Pirmą gaisrą prie Mindaugo Čepo auklėtinių vartų sukūrė „Dainava“ – Ernesto Stočkūno šūvis standartinės padėties metu sudrebino vartų skersinį. Po kelių akimirkų ir vėl pavojingai smūgiavo tas pats E. Stočkūnas, tačiau aikštės šeimininkų komandą gelbėjo vartininkas Lukas Paukštė.

Po šios pergalės šiauliečiai sąskaitoje turi 34 taškus ir žengia antroje turnyro lentelės vietoje, o antrą pralaimėjimą iš eilės čempionate patyrę „Dainavosׅ“ futbolininkai ir toliau su 17 taškų – šešti.