Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2023-08-06 | 25 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 2200

25-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse tarp FA „Šiauliai“ bei Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai galėjo išvysti atkaklią bei įnirtingą kovą.

Antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita komanda neišnaudojo savųjų progų, o tai lėmė, jog aidint finaliniam teisėjo švilpukui įvarčių pelnyta nebuvo – rungtynės baigėsi rezultatu 0:0.

Namų ekipa į priekį išsiveržti galėjo dar 1-ąją minutę, progą turėjo Domantas Šimkus, tačiau smūgis buvo gan silpnas. Vilniečiai taip pat kūrė pavojų – Yukiyoshi Karashimos smūgį atrėmė Gustas Baliutavičius, kiek vėliau vartų sargui teko dirbti ir per Pauliaus Golubicko atliktą reidą baudos aikštelėje, tuo tarpu šiauliečiai rungtyniavo kiek atsargiau.

Startavus antrajai dvikovos pusei, abejoms komandoms neretai pritrūkdavo gero sprendimo atakos smaigalyje, 65-ąją minutę Eligijaus Jankausko bei Oleksijaus Ščebetuno tandemas žaidė pavojingai, jiems pasižymėti sutrukdė gerai gynyboje atstovėję žalgiriečiai.

74-ąją minutę E. Jankauskas pabėgo į priekį, kamuolį perdavė Danieliui Romanovskiui, kurio atliktas smūgis buvo netikslus. Vos po poros minučių jau kitoje aikštės pusėje į priekį pasileidęs Mathiasas Oyewusi liko vienas prieš vartininką, puolėjas vienos iš geriausių progų šiame mače neišnaudojo – tam sutrukdė meistriškumą pademonstravęs vartų sargas.

Per pridėtą teisėjo laiką E. Jankauskas kamuolį pasiuntė D. Šimkui, pastarasis atsidūrė tiesiai prieš Edviną Gertmoną, kuris atrėmė itin pavojingą smūgį pačioje susitikimo pabaigoje.

Po 25-ojo turo „Šiauliai“ su 47 taškais rikiuojasi 3-ioje „Optibet A lygos“ pozicijoje, savo ruožtu, „Žalgiris“ savo kraityje turi 53 taškus bei rikiuojasi antras.